A Backpack Full of Hopes for 1395

#kooleposhti95

بازگو کردن تجربیات، کم هزینه‌ترین و سخاوتمندانه‌ترین کاری است که می‌توانیم انجام دهیم و اینگونه کمک کنیم تا دنیای اطرافمان جای بهتری برای زندگی باشد.

پایان سال زمان خوبی است برای مرور تجربیات گذشته و برنامهریزی آینده. هدف از این کمپین این است که بیشتر به موقعیت فعلی خود آگاه شویم و قدمهای آینده را مستحکمتر برداریم. انتشار تجربیات خود کمک میکند تا انرژی جمعی شکل بگیرد و علاوه بر اینکه به سوالات خود پاسخ میدهیم دیگران را نیز ترغیب کنیم که به این سوالات پاسخ دهند و به موقعیت خود در زندگی بیشتر فکر کنند.

قرار است چه‌کار کنیم؟

  • پرسش‌ها را مطالعه کنید

  • پاسخ را در وبلاگ یا شبکه‌های اجتماعی خود بنویسید

  • به دوستانتان ماجرای کوله‌پشتی را بگویید

  • از طریق این صفحه یا اپ موبایل تجربیات دیگران را مرور کنید

چگونه کوله‌ام را ببندم؟

فرض کنید که یک کولهپشتی دارید که قرار است تجربیاتی را از سال ۹۴ در آن بگذارید و با خود به سال ۹۵ ببرید. تجربیاتی که کمک میکند شما در سال جدید انسانی توانمندتر باشید.

بهترین تجربیات مثبتی که در کولهی خود میگذارید و با خود به سال ۹۵ میبرید چیست؟

برای پیشروی در مسیر زندگی باید سبک بود و چابک حرکت کرد. چه مواردی را از کولهی خود خارج میکنید تا در سال ۹۴ بماند؟

بهترین افرادی که در سال ۹۴ با آنها آشنا شدهاید چه کسانی بودهاند؟ چه ویژگیهای مثبتی از آنها را در کولهی خود میگذارید و با خود به ۹۵ میبرید؟ ویژگیهایی که قرار است در سال جدید در رفتار شما نمود داشته باشد.

قرار است در کولهی خود یک شعر یا تصویر داشته باشید که برای شما نماد امید در سال ۹۵ باشد. آن شعر یا تصویر چیست؟

بعد از نوشتن کولهتان اگر وبلاگ دارید لینک مطلب را بههمراه یک عکس باحال از خودتون به آدرس amir@dreambackpack.com ارسال کنید و اگر در اینستاگرام منتشر میکنید هشتگ #kooleposhti95 را بزنید یا اکانت کولهپشتی به آدرس http://instagram.com/dreambackpack را منشن کنید. همچنین میتوانید لینک مطالب و تصاویر خود را از طریق اکانت Dreambackpack در تلگرام برای ما ارسال نمایید.

اپ موبایل کوله‌پشتی را دانلود کنید

با اپ اندروید کوله‌پشتی می‌توانید تمام محتوای منتشر شده‌ در وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی را یک‌جا ببینید و اخبار مرتبط را دنبال کنید.

اپ موبایل طراحی شده توسط تیم

پازلی

مهمانان کوله‌پشتی

کوله‌پشتی‌های منتشر شده

کوله‌‌پشتی در اینستاگرام

Load More

به‌جمع بک‌پکرها بپیوندید!

Start typing and press Enter to search

_MG_2283 [800x600]